Petroleum Engineers -yhdistyksen tekninen konferenssi ja näyttely

Petroleum Engineers -yhdistyksen tekninen konferenssi ja näyttely

24th,Syyskuussa 2018 SUNMOONin tiimi osallistui "SPE ATEC" -tapahtumaan, joka pidettiin Dallasissa, Texasissa, Yhdysvalloissa Kay Bailey Hutchison Convention Centerissä. Letkuinsinöörimme ja kansallinen myyntipäällikkömme osallistuivat tähän tärkeään konferenssiin ja saivat tietää suurten litteiden letkujen uudesta ja rajatylittävästä sovelluksesta öljy- ja kaasukentällä, erityisesti suuressa mittakaavassa käytettävästä suuresta letkusta, jota käytetään Amerikan liuskekaasun ja liuskeöljyn vesihydraulisessa murtamisessa. Lisäksi tiimimme kävi asiakkaani projektityömailla ja kuunteli heidän kommenttejaan 10" ja 12" TPU:n litteästä letkustani. Tämän viikon työmatkan aikana opimme ja saimme monia tärkeitä uutisia ja tietoja lattaletkujen markkinoiden tulevista sovelluksista Amerikassa. 

1
2

Postitusaika: 23.11.2021